Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

35e NN Rotterdam Marathon, Rotterdam
12-04-2015

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Johan Lek(51)   Emmen NED   02:55:55   42195    
2 Vinckier Glenn(36)   Bavikhove BEL   02:58:45   42195    
3 Joao Seixas(36)   Leiden POR   03:00:55   42195    
4 Alex Olieman(44)   Gouda NED   03:05:21   42195    
5 Casper de Vries(36)   Zaandam NED   03:10:12   42195    
6 John van Tilburg(52)   Hoogerheide NED   03:11:55   42195    
7 Ruben Ruigendijk(35)   Purmerend NED   03:12:04   42195    
8 Nesrine Leene(31)   Vleiuten NED   03:12:05   42195    
9 Dennis Riebeek(37)   Zaltbommel NED   03:13:27   42195(+123m)    
10 Maarten Van Beveren(35)   Grimbergen NED   03:19:04   42195    
11 Aukje van Egteren(43)   Zelhem NED   03:19:20   42195    
12 Berry Snoeren(38)   Breda NED   03:21:06   42195    
13 Richard Maquelin(58)   Capelle aan den IJssel NED   03:22:41   42195    
14 Stefan Vermeulen(37)   Gullegem BEL   03:23:27   42195    
15 Victor Kragten(46)   Arkel NED   03:23:56   42195    
16 Didier Vandenbussche(50)   Ieper BEL   03:24:21   42195    
17 Alex Michiels(51)   Brugge BEL   03:24:37   42195    
18 Wilfried Duivenvoorden(52)   Noordwijkerhout NED   03:24:52   42195    
19 Wouter van Dokkum(41)   Utrecht NED   03:27:03   42195    
20 Rob Zandbergen(52)   Rijnsburg NED   03:31:55   42195    
21 Daan Nieuwenhuis(22)   Rotterdam NED   03:32:40   42195    
22 Ronald Tertoolen(51)   Vlaardingen NED   03:33:43   42195    
23 Edwin van Oosterhout(48)   Zwolle NED   03:39:00   42195    
24 Jan ter Haar(57)   Borne NED   03:39:24   42195    
25 Sunny Schippers(33)   Amsterdam NED   03:40:41   42195    
26 Leonard G Boekestijn(56)   De Lier NED   03:43:39   42195    
27 Dave Adriaansen(37)   Almere NED   03:43:45   42195    
28 John Ossendorp(57)   Nieuwegein NED   03:46:09   42195    
29 Jaap Sije Bosgraaf(50)   Kollumerzwaag NED   03:46:16   42195    
30 Mattijs Reinen(36)   Beverwijk NED   03:46:56   42195    
31 Ruben Kranenburg(35)   Zaandam NED   03:48:07   42195    
32 Rinus Reijngoudt(56)   Dordrecht NED   03:50:15   42195    
33 Kees Willemsen(47)   Alphen aan den Rijn NED   03:51:10   42195    
34 Bob Bock(59)   Amsterdam NED   03:56:07   42195    
35 Warren Dix(48)   Krimpen aan den IJssel RSA   03:56:10   42195    
36 Peter van Meerveld(42)   Den Bosch NED   03:58:45   42195    
37 Koen van den Hurk(36)   Sint-Oedenrode NED   03:59:59   42195    
38 Luyten Willy(70)   Oud-Turnhout BEL   04:00:00   42195    
39 Rob Smit(43)   Hellevoetsluis NED   04:00:10   42195    
40 Cor Ruigendijk(61)   Purmerend NED   04:02:57   42195    
41 Michiel de Graaf(41)   Almere NED   04:04:31   42195    
42 Willem van Ek(57)   Krimpen aan den ijssel NED   04:06:58   42195    
43 Chris Dol(52)   Stadskanaal NED   04:07:49   42195    
44 Sidney Minnaar(52)   Houten NED   04:09:30   42195    
45 Niels de Water(29)   Den Haag NED   04:10:42   42195    
46 Moma Marrabou(53)   Amsterdam NED   04:10:53   42195    
47 Peter van Veen(66)   Heerhugowaard NED   04:12:18   42195    
48 Wim Hogentoren(57)   Vught NED   04:14:30   42195    
49 Gerry Visser(51)   Borne NED   04:14:30   42195    
50 Rik Plakke(48)   Warnsveld NED   04:14:31   42195    
51 Frouwkje Herder(56)   Ravenswoud NED   04:14:45   42195    
52 Jan van de Erve(50)   Bergschenhoek NED   04:14:53   42195    
53 Marcel Brans(55)   Overveen NED   04:15:40   42195    
54 Jannet Vermeulen-Stulen(59)   Vleuten NED   04:16:09   42195    
55 Jos Cornelissen(54)   Aalsmeer NED   04:18:22   42195    
56 Arjan Bos(45)   Barendrecht NED   04:18:52   42195    
57 Rick Visscher(27)   Wagenborgen NED   04:19:24   42195    
58 Jan Tonkens(47)   Biddinghuizen NED   04:19:26   42195    
59 Vincent Kalkman(39)   Warmond NED   04:20:00   42195    
60 Martijn Hoek(30)   Roden NED   04:22:29   42195    
61 Mo Idrissi(62)   Heemskerk NED   04:30:00   42195    
62 Bert Koens(58)   Blauwestad NED   04:31:01   42195    
63 Rob Schmidt(71)   Bergen op Zoom NED   04:32:16   42195    
64 John van Hoorn(52)   Reeuwijk NED   04:34:05   42195    
65 Karin Casparij(45)   Biervliet NED   04:35:01   42195    
66 Jori Faber(22)   Almere NED   04:41:42   42195    
67 Cor Terlouw(51)   Bergambacht NED   04:42:22   42195    
68 Neel van Mourik(55)   Ravenswoud NED   04:43:30   42195    
69 Reny Tertoolen(46)   Vlaardingen NED   04:43:38   42195    
70 Durk Jan de Bruin(52)   Haarlem NED   04:45:54   42195    
71 Paulina Bleyie(35)   Zwolle NED   04:48:36   42195    
72 Koen Vansteenkiste(52)   Oostende BEL   04:59:15   42195