Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
10-04-2016

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Alex Olieman(45)   Gouda NED   02:57:50   42195    
2 Ruben Ruigendijk(36)   Purmerend NED   03:00:00   42195    
3 Marcel Kemp(34)   Woerden NED   03:13:23   42195    
4 Berry Snoeren(39)   Breda NED   03:16:38   42195    
5 Didier Vandenbussche(51)   Ieper BEL   03:17:10   42195(+90m)    
6 John van Tilburg(53)   Hoogerheide NED   03:21:06   42195    
7 Christian Chody(45)   Turnhout BEL   03:24:26   42195    
8 Lydia Doornbos(37)   Appingedam NED   03:25:51   42195    
9 Stefan Vermeulen(38)   Gullegem BEL   03:28:32   42195    
10 Richard Maquelin(59)   Capelle aan den IJssel NED   03:28:40   42195    
11 Veerle Beernaert(46)   Bissegem BEL   03:28:40   42195    
12 Remco van der Velden(47)   Schiedam NED   03:30:47   42195    
13 Willem van Ek(58)   Krimpen aan den ijssel NED   03:31:46   42195    
14 Mischa Visser(39)   Zutphen NED   03:33:56   42195    
15 Martijn Verzaal(34)   Alphen aan Den Rijn NED   03:35:17   42195    
16 Janine Timmer(33)   Amsterdam NED   03:35:39   42195    
17 Aukje van Egteren(44)   Zelhem NED   03:39:24   42195    
18 Wilfried Duivenvoorden(53)   Noordwijkerhout NED   03:41:05   42195    
19 Tobias Lundgren(43)   Amsterdam SWE   03:41:21   42195    
20 Tim van Rooij(21)   Wageningen NED   03:41:36   42195    
21 Sjaak Bus(60)   Raamsdonksveer NED   03:41:47   42195    
22 Daan Nieuwenhuis(23)   Rotterdam NED   03:42:31   42195    
23 Monica Dekker(32)   Breda NED   03:42:38   42195    
24 Anton Slagers(49)   Eelderwolde NED   03:44:01   42195    
25 Johannes van der Kooi(33)   Assendelft NED   03:44:26   42195    
26 Bob Bock(60)   Amsterdam NED   03:49:12   42195    
27 Rob Gordijn(54)   Delft NED   03:49:41   42195    
28 Tim Soetens(38)   Den Bosch NED   03:49:47   42195    
29 Paul Kromkamp(26)   Wolvega NED   03:49:55   42195    
30 Dave Adriaansen(38)   Almere NED   03:51:13   42195    
31 Maarten de Geus(32)   Leidschendam NED   03:51:22   42195    
32 Robert Engel(45)   Duiven NED   03:51:40   42195    
33 Monique de Ruijter(41)   Arnhem NED   03:52:25   42195    
34 Sven Vanhalst(36)   Lauwe BEL   03:52:29   42195    
35 Diem Loukareas(35)   Vlaardingen NED   03:52:50   42195(+127m)    
36 Ronald Tertoolen(52)   Vlaardingen NED   03:52:51   42195    
37 Rinus Reijngoudt(57)   Dordrecht NED   03:54:42   42195    
38 Kenneth van Schooten(47)   Mariakerke BEL   03:54:49   42195    
39 Mike van der Mark(43)   Biervliet NED   03:54:56   42195    
40 Cor Ruigendijk(62)   Purmerend NED   03:55:01   42195    
41 Michiel de Graaf(42)   Almere NED   03:57:13   42195    
42 Kees Willemsen(48)   Alphen aan den Rijn NED   03:57:25   42195(+86m)    
43 Rob Roelofsen(56)   Westervoort NED   03:58:51   42195    
44 Rinus van der Wal(rinusrunning)(51)   Heemskerk NED   03:59:04   42195    
45 Paul de Knecht(37)   Steenwijk NED   03:59:06   42195    
46 Wilbert Roeleveld(61)   Wijk bij Duurstede NED   03:59:27   42195    
47 Cees van Reemst(63)   Enschede NED   03:59:30   42195(+69m)    
48 Wim Hogentoren(58)   Vught NED   03:59:56   42195    
49 Gerry Visser(52)   Borne NED   03:59:56   42195    
50 Fred Adema(45)   amsterdam NED   04:00:48   42195    
51 Gertie Theunissen(54)   Eindhoven NED   04:06:26   42195    
52 Rob Froonhoff(49)   Amersfoort NED   04:07:10   42195    
53 Warren Dix(49)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:07:33   42195    
54 Jan Willem Hesselink(47)   Zeewolde NED   04:09:42   42195    
55 Cor Terlouw(52)   Bergambacht NED   04:09:43   42195    
56 Jan vd Meulen(43)   Huissen NED   04:10:51   42195    
57 Herald Aantjes(33)   Renswoude NED   04:11:18   42195    
58 Dick van der Klei(52)   Den Haag NED   04:11:58   42195    
59 Rob Smit(44)   Vlaardingen NED   04:12:44   42195    
60 Leonard G Boekestijn(57)   De Lier NED   04:12:51   42195    
61 Jan-Pieter Bood(40)   Rotterdam NED   04:13:03   42195    
62 Sidney Minnaar(53)   Houten NED   04:13:04   42195    
63 Marcel Gerrits(47)   Enschede NED   04:14:03   42195    
64 Wessel Kranghand(49)   Hoogeveen NED   04:14:32   42195    
65 Roel Kleine(50)   Hoogeveen NED   04:14:32   42195    
66 Jannet Lange(51)   Almere NED   04:14:36   42195    
67 Egbert van Dijk(71)   Schiedam NED   04:15:23   42195    
68 Durk Jan de Bruin(53)   Haarlem NED   04:15:29   42195    
69 Niels de Water(30)   Den Haag NED   04:16:35   42195    
70 Jos Cornelissen(55)   Aalsmeer NED   04:19:10   42195    
71 Aelbers Els(48)   Uikhoven Maasmechelen BEL   04:20:41   42195    
72 Jan Tonkens(48)   Biddinghuizen NED   04:24:17   42195    
73 Arjan Bos(46)   Barendrecht NED   04:25:25   42195    
74 Koen Vansteenkiste(53)   Oostende BEL   04:27:08   42195    
75 Frouwkje Herder(57)   Ravenswoud NED   04:29:33   42195    
76 Mo Idrissi(63)   Heemskerk NED   04:30:00   42195    
77 Rene Kromkamp(28)   Wolvega NED   04:31:02   42195    
78 Peter van Veen(67)   Heerhugowaard NED   04:32:52   42195    
79 Jan ter Haar(58)   Borne NED   04:33:08   42195    
80 Rob Schmidt(72)   Bergen op Zoom NED   04:34:32   42195    
81 Paulina Bleyie(36)   Zwolle NED   04:39:06   42195    
82 Jiorgos Boustanidis(44)   Gorinchem GRE   04:46:44   42195    
83 Karin Casparij(46)   Biervliet NED   04:47:39   42195    
84 Reny Tertoolen(47)   Vlaardingen NED   04:51:39   42195    
85 George Nijhoff(45)   Almere NED   04:56:34   42195    
86 Neel van Mourik(56)   Ravenswoud NED   04:59:11   42195    
87 Rik Plakke(49)   Warnsveld NED   05:00:00   42195