Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Slachtemarathon, Oosterbierum
04-06-2016

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Wolter de Lange(36)   Steenwijk NED   03:08:46   42195    
2 Ruben Ruigendijk(36)   Purmerend NED   03:10:46   42195    
3 Nesrine Leene(32)   Vleiuten NED   03:22:07   42195    
4 Anton Slagers(49)   Eelderwolde NED   03:28:30   42195    
5 Lydia Doornbos(37)   Appingedam NED   03:28:55   42195    
6 Ruud Kok(59)   Apeldoorn NED   03:31:02   42195    
7 Ytsen de Boer(49)   Steenwijk NED   03:40:09   42195    
8 Gerry Visser(52)   Borne NED   03:50:43   42195    
9 Joost Bekkers(41)   Eindhoven NED   03:52:23   42195    
10 Michel S.M. Entius(49)   Medemblik NED   03:53:16   42195    
11 Eddy Bakker (=Aede)(52)   Kiel Windeweer NED   03:54:30   42195    
12 Jelger Visser(38)   Groningen NED   03:56:33   42195    
13 Cor Ruigendijk(62)   Purmerend NED   03:56:54   42195    
14 François Flisijn(52)   Julianadorp NED   03:57:00   42195    
15 Lex de Boer(68)   Avenhorn NED   03:57:25   42195    
16 Martin Landstra(45)   Gennep NED   04:04:09   42195    
17 Bas Huizinga(40)   Haren NED   04:04:40   42195    
18 Victor Kragten(47)   Arkel NED   04:05:26   42195    
19 Sybren Harmsma(36)   Groningen NED   04:05:49   42195    
20 Alex Jager(54)   Donderen NED   04:09:09   42195    
21 Rob van Pelt(54)   Den Hoorn NED   04:09:34   42195    
22 Matthieu Magielsen(40)   Den Helder NED   04:09:42   42195    
23 Wilbert Roeleveld(61)   Cothen NED   04:13:08   42195    
24 Wim van Amerongen(67)   Wijk bij Duurstede NED   04:14:53   42195    
25 Adrie van Dijk(61)   Paterswolde NED   04:15:05   42195    
26 Gerard Halsema(50)   Roden NED   04:15:12   42195    
27 Henk Berends(52)   Assen NED   04:15:42   42195    
28 Rik Plakke(49)   Warnsveld NED   04:17:16   42195    
29 Chris Dol(53)   Alteveer NED   04:17:43   42195(+25m)    
30 Nico Swart(39)   Groningen NED   04:18:36   42195    
31 Leonard G Boekestijn(58)   De Lier NED   04:19:00   42195    
32 Tamara van der Leij(41)   Drachten NED   04:20:47   42195    
33 Jildert E. Visser(51)   Assen NED   04:20:48   42320    
34 Johan Wander(55)   Nagele NED   04:23:17   42195    
35 Johannes van der Kooi(34)   Assendelft NED   04:25:11   42195    
36 Peter van der Hulst(59)   Zuidwolde NED   04:25:17   42195    
37 Jan ter Haar(58)   Borne NED   04:25:18   42195    
38 Sjaco Aalbers(57)   Nieuwleusen NED   04:25:40   42195(+12m)    
39 Claudia Kiesebrink -Wesselman(47)   Hillegom NED   04:28:00   42195    
40 Martijn Hoek(32)   Nieuw-Roden NED   04:31:55   42195    
41 Cees Bouma(47)   Biddinghuizen NED   04:35:00   42195    
42 Melchior Ram(33)   Uffelte NED   04:37:11   42195    
43 Jan Tonkens(48)   Biddinghuizen NED   04:44:22   42195    
44 Durk Jan de Bruin(53)   Haarlem NED   04:44:56   42195    
45 Peter van Veen(67)   Heerhugowaard NED   04:45:01   42195    
46 Willem Kramer(57)   Apeldoorn NED   04:45:59   42195    
47 Jeroen Kooijman(45)   Zeist NED   04:51:11   42195    
48 Frouwkje Herder(57)   Ravenswoud NED   04:52:15   42195    
49 Fred van der Roest(48)   Hilversum NED   04:53:29   42195    
50 Jeroen van Vuuren(41)   Amsterdam NED   04:54:25   42195    
51 Dick Pluim(48)   Groningen NED   04:55:02   42195    
52 Neel van Mourik(56)   Ravenswoud NED   05:04:06   42195    
53 Bert Koens(59)   Blauwestad NED   05:05:21   42195(+250m)    
54 Andries Welles(50)   Lippenhuizen NED   05:11:22   42195    
55 John van Hoorn(53)   Reeuwijk NED   05:19:53   42195    
56 Rick Visscher(28)   Wagenborgen NED   05:28:30   42195