Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
08-04-2018

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Daan Glorie(29)   Heemskerk NED   02:59:14   42195    
2 Maarten de Geus(34)   Leidschendam NED   03:03:09   42195    
3 John van Tilburg(55)   Hoogerheide NED   03:05:38   42195    
4 Daan Nieuwenhuis(25)   Rotterdam NED   03:05:41   42195    
5 Joos Pauwel(51)   Maldegem BEL   03:09:03   42195    
6 Alex Olieman(47)   Gouda NED   03:19:04   42195    
7 Joeri De Coninck(40)   Neerglabbeek BEL   03:24:09   42195    
8 Bonno Odijk(54)   Puttershoek NED   03:25:30   42195    
9 Frans Fobbe(51)   Barendrecht NED   03:27:21   42195    
10 Ruben Ruigendijk(38)   Purmerend NED   03:34:30   42195    
11 Martijn Verzaal(36)   Alphen aan Den Rijn NED   03:36:11   42195    
12 Ruud Frieling(34)   Apeldoorn NED   03:36:18   42195    
13 Marc Beffort(55)   Waterloo LUX   03:37:15   42195    
14 Anton Slagers(51)   Eelderwolde NED   03:38:50   42195    
15 Ronald Tertoolen(54)   Vlaardingen NED   03:40:49   42195    
16 Remco van der Velden(49)   Schiedam NED   03:42:35   42195    
17 Adri de Bruijn(54)   Teteringen NED   03:46:11   42195    
18 Peter van Meerveld(45)   Den Bosch NED   03:50:17   42195    
19 Kim krekels(28)   Brussel BEL   03:52:11   42195    
20 Niels de Water(32)   Den Haag NED   03:53:19   42195    
21 Rinus Reijngoudt(59)   Dordrecht NED   03:54:11   42195    
22 Jan van de Erve(53)   Bergschenhoek NED   03:55:49   42195    
23 Chris Dol(55)   Stadskanaal NED   03:56:54   42195(+10m)    
24 Ron Nagtzaam(51)   Puttershoek NED   03:57:56   42195    
25 Ruud Kok(61)   Apeldoorn NED   03:59:25   42195    
26 Wessel Kranghand(51)   Hoogeveen NED   03:59:41   42195    
27 Roel Kleine(52)   Hoogeveen NED   03:59:42   42195    
28 Diana Cols(50)   Sittard NED   04:03:42   42195    
29 Wilfried Duivenvoorden(55)   Noordwijkerhout NED   04:05:41   42195    
30 Leonard G Boekestijn(59)   De Lier NED   04:06:30   42195    
31 John Cottam(49)   Espoo GBR   04:06:31   42195    
32 Kees Willemsen(50)   Alphen aan den Rijn NED   04:06:31   42195(+187m)    
33 Fred van der Roest(50)   Hilversum NED   04:08:15   42195    
34 Alain Aerts(54)   Massenhoven BEL   04:08:47   42195    
35 Ruud Verhoef(57)   Utrecht NED   04:09:10   42195    
36 Cor Ruigendijk(64)   Purmerend NED   04:09:13   42195    
37 Rinus van der Wal(rinusrunning)(53)   Heemskerk NED   04:09:46   42195    
38 Dik Heuvelman(34)   Capelle aan den IJssel NED   04:11:46   42195    
39 Martin Landstra(47)   Gennep NED   04:12:18   42195    
40 Marcel Kemp(36)   Woerden NED   04:14:02   42195    
41 Karel Hageman(38)   Son NED   04:14:28   42195(+94m)    
42 Jan Willem Hesselink(49)   Zeewolde NED   04:15:00   42195    
43 Warren Dix(51)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:16:08   42195    
44 Wim Hogentoren(60)   Vught NED   04:18:41   42195    
45 Daniel Huijser(46)   Amsterdam NED   04:19:32   42195    
46 Diem Loukareas(37)   Vlaardingen NED   04:20:08   42195(+201m)    
47 Berry Snoeren(41)   Breda NED   04:20:56   42195    
48 Berry Snoeren(41)   Breda NED   04:20:56   42195    
49 Monica Dekker(34)   Breda NED   04:20:56   42195    
50 Bob Bock(62)   Amsterdam NED   04:24:10   42195    
51 Linda van der Ham(32)   Rotterdam NED   04:26:12   42195    
52 Martijn Hoek(33)   Roden NED   04:26:39   42195(+60m)    
53 Peter van Veen(69)   Heerhugowaard NED   04:36:21   42195    
54 Jan Tonkens(50)   Biddinghuizen NED   04:39:08   42195    
55 Jannet Lange(53)   Almere NED   04:39:16   42195    
56 Rob Gordijn(56)   Delft NED   04:40:25   42195    
57 Arie van Os(46)   Krimpen aan den IJssel NED   04:42:04   42195    
58 Egbert van Dijk(73)   Schiedam NED   04:42:50   42195    
59 Richard Maquelin(61)   Capelle aan den IJssel NED   04:43:22   42195    
60 Philippe Voet(42)   Vlezenbeek BEL   04:46:17   42195    
61 Rob van der Pas(55)   Ulvenhout NED   04:46:21   42195    
62 Frouwkje Herder(59)   Ravenswoud NED   04:50:20   42195    
63 Jan ter Haar(60)   Borne NED   04:52:10   42195    
64 Koen van den Hurk(39)   Sint-Oedenrode NED   04:52:38   42195    
65 Robert Engel(47)   Duiven NED   04:52:53   42195    
66 Durk Jan de Bruin(55)   Haarlem NED   04:53:15   42195    
67 John van Hoorn(55)   Reeuwijk NED   04:54:19   42195    
68 Mario Disco(53)   Hoogerheide NED   04:55:06   42195    
69 Rob Schmidt(74)   Bergen op Zoom NED   04:55:12   42195    
70 Pieter Adriaanse(47)   Brielle NED   04:56:43   42195    
71 Deborah Lyneel(50)   Zétrud-Lumay BEL   04:57:58   42195(+220m)    
72 Paul van Hiel(47)   Zétrud-lumay BEL   04:57:58   42195    
73 Claudia van Daalen(40)   Enschede NED   04:59:30   42195    
74 Rik Plakke(51)   Warnsveld NED   05:00:42   42195    
75 Rudy van der Heijden(48)   Grave NED   05:01:36   42195    
76 Karin Casparij(48)   Biervliet NED   05:02:54   42195    
77 Fred Adema(47)   amsterdam NED   05:06:36   42195    
78 Cor Terlouw(54)   Bergambacht NED   05:07:03   42195    
79 Paulina Bleyie(38)   Zwolle NED   05:08:14   42195    
80 Joppe Boon(32)   Wageningen NED   05:09:22   42195    
81 George Nijhoff(47)   Almere NED   05:12:23   42195    
82 Dick van der Klei(54)   Den Haag NED   05:16:07   42195    
83 Jan van Katwijk(62)   Rhoon NED   05:18:23   42195    
84 Neel van Mourik(58)   Ravenswoud NED   05:19:33   42195    
85 Jos Cornelissen(57)   Aalsmeer NED   05:19:35   42195    
86 Reny Tertoolen(49)   Vlaardingen NED   05:20:34   42195    
87 Hans Buis(67)   Midwoud NED   05:38:40   42195