Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
24-10-2021

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Ruben Ruigendijk(41)   Purmerend NED   02:57:20   42195    
2 John van Tilburg(59)   Hoogerheide NED   02:58:24   42195    
3 Casper de Vries(42)   Zaandam NED   03:09:10   42195(+99m)    
4 Frederik Ameloot(44)   Veldegem BEL   03:37:59   42195    
5 Bonno Odijk(58)   Puttershoek NED   03:43:35   42195    
6 Alexander Veerman(53)   Zeewolde NED   03:44:35   42195    
7 Ingrid IJsebaert(55)   Hulst NED   03:48:06   42195    
8 Jan van de Erve(57)   Bergschenhoek NED   03:48:18   42195    
9 Rinus Reijngoudt(62)   Dordrecht NED   03:48:26   42195    
10 Dik Heuvelman(37)   Capelle aan den IJssel NED   03:48:40   42195    
11 Robert van Baarle(51)   Sint-Oedenrode NED   03:48:56   42195    
12 Peter van Meerveld(48)   Den Bosch NED   03:49:31   42195    
13 Anton Slagers(54)   Eelderwolde NED   03:49:35   42195    
14 Rob Froonhoff(55)   Amersfoort NED   03:55:10   42195    
15 François Flisijn(58)   Julianadorp NED   03:55:51   42195    
16 Wessel Kranghand(55)   Hoogeveen NED   03:59:34   42195    
17 Lydia Doornbos(43)   Appingedam NED   04:04:09   42195    
18 Wilbert Wouters(59)   Tilburg NED   04:04:31   42195    
19 Matthieu Magielsen(46)   Den Helder NED   04:04:59   42195    
20 Robert Engel(50)   Duiven NED   04:07:34   42195    
21 Alex Jager(59)   Donderen NED   04:07:54   42195    
22 Van Rompaey Jurgen(51)   Broechem BEL   04:09:29   42195    
23 Roel Kleine(55)   Hoogeveen NED   04:09:36   42195    
24 Wouter van den Berg(46)   Spijkenisse NED   04:10:27   42195    
25 Leonard G Boekestijn(63)   De Lier NED   04:10:37   42195    
26 Ron Nagtzaam(55)   Puttershoek NED   04:21:39   42195    
27 Gertie Theunissen(59)   Eindhoven NED   04:22:33   42195    
28 Arie van Os(50)   Krimpen aan den IJssel NED   04:23:55   42195    
29 Niels de Water(35)   Den Haag NED   04:24:02   42195    
30 Rudy van der Heijden(52)   Grave NED   04:24:49   42195    
31 Richard Maquelin(65)   Capelle aan den IJssel NED   04:26:32   42195    
32 Cees van Reemst(68)   Enschede NED   04:28:36   42195(+95m)    
33 Frouwkje Herder(63)   Ravenswoud NED   04:39:05   42195    
34 Gerry Visser(57)   Borne NED   04:39:36   42195    
35 Daniel Huijser(50)   Amsterdam NED   04:39:37   42195    
36 Linda van der Ham(35)   Rotterdam NED   04:39:39   42195    
37 Warren Dix(54)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:47:25   42195    
38 Cor Terlouw(57)   Bergambacht NED   04:51:01   42195    
39 Arjan Bos(52)   Barendrecht NED   04:51:40   42195    
40 Cor Ruigendijk(67)   Purmerend NED   04:53:49   42195(+64m)    
41 John van Hoorn(58)   Reeuwijk NED   04:56:07   42195    
42 Jos Cornelissen(61)   Aalsmeer NED   04:59:31   42195(+82m)    
43 Rik Plakke(54)   Warnsveld NED   05:00:04   42195    
44 Joppe Boon(35)   Wageningen NED   05:00:35   42195    
45 Ronald Tertoolen(58)   Vlaardingen NED   05:00:42   42195    
46 Rob Gordijn(59)   Delft NED   05:01:08   42195    
47 Jeroen van Vuuren(46)   Amsterdam NED   05:17:55   42195    
48 Neel van Mourik(62)   Ravenswoud NED   05:23:58   42195